• Kadra

        • Kadra pedagogiczna

        • KADRA PEDAGOGICZNA rok szkolny 2019/2020

          • Anna Rewers-Baranowska – dyrektor szkoły, język angielski
          • Ewa Zawodna – wicedyrektor szkoły, matematyka
          • Dorota Ulatowska – wicedyrektor szkoły, chemia, matematyka
          • Julia Głogowska – wychowawca świetlicy
          • Karolina Naskrent – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIc
          • Monika Zielinska – wychowawca klasy specjalnej
          • Magdalena Skopek – nauczyciel w klasie specjalnej
          • Elżbieta Piasecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb
          • Aneta Cychnerska- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia
          • Magdalena Czajkowska – nauczyciel wspomagający
          • Dorota Szymkowiak - informatyka, wychowawca klasy VIc
          • Arleta Stroiwąs - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
          • Eliza Mieloch- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIb
          • Anna Duszczak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa
          • Beata Michalak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ic
          • Agnieszka Melosik – język angielski, wychowawca klasy Vb
          • Sylwia Łażewska- język angielski, wychowawca klasy VIIb
          • Urszula Piotrowska - religia
          • Aleksandra Szulc – język polski, wychowawca klasy Va
          • Agnieszka Michałowska – język polski, wychowawca klasy Vd
          • Joanna Kajdan – historia, wychowawca klasy IVa
          • Wojciech Kajdan – matematyka, wychowawca klasy VIIIb
          • Barbara Koput – matematyka, wychowawca klasy VIIIb
          • Wioletta Kujawa – język niemiecki, technika, wychowawca klasy VIIIa
          • Dariusz Dukarski – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIIa
          • Patrycja Szczepańska-Jankowiak – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib
          • Danuta Brzezińska – historia, wos, wdż, wychowawca klasy VId
          • ks. Mateusz Frąckowiak - religia
          • Joanna Kaźmierczak – język niemiecki, wychowawca klasy IVb
          • Mariola Świerkowska – biologia, fizyka, wychowawca klasy VIa
          • Monika Mydlarz – wychowanie fizyczne., muzyka, wychowawca klasy Vc
          • Lidia Szymkowiak – kierownik świetlicy
          • Natalia Naskręt – przyroda, biologia, wychowawca klasy VIb
          • Alina Szymańska - bibliotekarka
          • Katarzyna Raczkowska – wychowawca świetlicy
          • Dorota Goździak – wychowawca świetlicy, sekretariat
          • Marianna Rozmiarek – język angielski
          • Patrycja Gracz – psycholog szkolny
          • Kinga Grzembowska – pedagog szkolny
          • Anita Kozłowska-Tomczak – muzyka, plastyka
          • Maria Mąderek - geografia
          • Dominik Rogowski – wychowanie fizyczne
          • Michał Wójcik – edukacja dla bezpieczeństwa
          • Renata Banaszak-Szudrowicz – nauczyciel wspomagający
          • Irena Pajzert – język polski
          • Katarzyna Sobik – język polski
          • Weronika Neumann - logopeda
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu
      • sekretariat@podstawowa.zaniemysl.pl
      • sekretariat@podstawowa.zaniemysl.pl
      • (+61) 2857089 (budynek główny); 61 28 57 021 (budynek pałacu)
      • ul. Poznańska 28, 63 - 020 Zaniemyśl
    • Logowanie